یکی از اولویت های پیش روی مترو تهران رفع نواقص خط 4 استسرپرست جدید مترو رفع نواقص خطوط 1، 4، 6 و 7 را از اولویت های پیش رو عنوان کرد و گفت: در مترو کار زیادی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، دکتر شافعی معاون حمل و نقل و حمل و نقل شهرداری تهران در ابتدای مراسم تکریم مدیرعامل سابق و معارفه سرپرست جدید شرکت راه آهن تهران و حومه با تبریک اعیاد پربرکت حضرت علی (ع) گفت: . امام همام (علیه السلام) در این باره اظهار نظر کردند و فرمودند: حضرت علی (علیه السلام) یکی از یاران خاص امام به نام حارث همدانی را مورد خطاب قرار داد و فرمود: «هر که بمیرد، من بمیرم».

معاون استاندار تهران در ادامه این مراسم که با حضور جمعی از مدیران حوزه حمل و نقل و حمل و نقل جاده ای برگزار شد، خاطرنشان کرد: این فرمان نشان می دهد که همه مردم اعم از مومن و منافق همواره از حضرت علی (ع) حمایت کرده اند و با مرام و مرام خود می بینند و می بینند. حرفه ، و “هر یک از ما باید به این فکر کنیم که چگونه می خواهیم آنها را درک کنیم.”

دکتر شفیعی نیز با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم که می فرمایند: در تصویر به ایشان نگاه می کنیم، حب و بغض عده ای از حضرت علی (ع) را بیان کرد. ، تصویر ما او یکسان به نظر می رسد. در عین حال، از دیدگاه آیت الله حسن زاده آملی، اکثر ما فقط در مقام معشوقه امام هستیم، نه شیعه واقعی ایشان. زیرا مقام شیعه علی (علیه السلام) از پیروانش بسیار بالاتر است.

معاون حمل و نقل و راهداری تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اهمیت و ظرافت کار شرکت مترو به خطوط ساخته و راه اندازی شده در سال های گذشته اشاره و یادآور شد. : مشکلات زیادی که در چند سال اخیر در این زمینه وجود داشته است، همکاران ما در این شرکت به نتایج خوبی دست یافته اند.

وی با قدردانی از زحمات مدیرکل سابق مترو گفت: آرامش و تلاش علی امام در مدیریت مترو نتایج ارزنده ای داشته است.

دکتر شفیعی با اشاره به تجربه و تخصص سرپرست جدید شرکت مترو در زمینه فعالیت های عمرانی افزود: ما در این زمینه مسئولیت بزرگی داریم و باید تلاش کنیم تا تمامی پروژه ها به درستی اجرا شود.

شفیعی ابراز امیدواری کرد با تلاش سرپرست جدید شرکت مترو شاهد تغییرات مثبتی در آینده این شرکت باشیم.

بر اساس این گزارش، علی امام، مدیرعامل اسبق راه آهن تهران و حومه در ابتدای این مراسم، کار در مترو را نمونه درخشان خدمات سیمانی دانست و به بررسی اجمالی بهره برداری، ساخت و بهره برداری از آن پرداخت. در طول مدیریت ایستگاه های مختلف
مسعود درستی سرپرست جدید مترو در سخنانی رفع نواقص در مسیرهای 1، 4، 6 و 7 را یکی از اولویت ها خواند و تاکید کرد: باید کار خلاقانه زیادی انجام شود. شرکت مترو و باید تلاش کنیم تا با ادامه فاز مطالعاتی خطوط 8. 9، 10 و 11 در اسرع وقت تکمیل شود.

به گزارش روابط عمومی نماینده مجلس و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، در پایان این مراسم از زحمات علی امام لوح تقدیر و به مسعود درستی عنوان سرپرست اعطا شد.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.