شرکت مس ممکن است بودجه منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان را افزایش دهدایسنا/ کرمان امام جمعه کرمان گفت: شرکت مس می تواند بودجه منطقه ویژه خود را برای درآمدزایی پایدار افزایش دهد زیرا واگذاری زمین به نفع منطقه نیست.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کرمان، علیدادی سلیمانی، حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی دیدار کرد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین آب منطقه علیدادی سلیمانی، میزان سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و … را مورد بحث و بررسی قرار داد و بر ضرورت تشدید صنایع پایین دستی مس در این منطقه و چرخه تولید آن تاکید کرد. صنایع هنگام ایجاد یک منطقه

امام جمعه کرمان در برخی از توصیه های خود گفت: فلسفه ایجاد مناطق ویژه، اهداف آن و نحوه خدمت رسانی به این مناطق باید مشخص شود و الگوسازی و رویکرد مناطق ویژه برتر کشور تا چه حد مورد بررسی قرار گیرد. می توان آن را اعمال کرد. در منطقه رفسنجان. اگر به همین ترتیب ادامه دهید، می توانید منطقه سفارشی را تغییر دهید.

علیدادی سلیمانی داشتن نیروی انسانی سالم، آگاه و پرشور را یکی از عوامل موفقیت در کار دانست و طرح پیچیده منطقه را از دیگر نکات مهم دانست و ادامه داد: اگر یک طرح جامع نیاز به بازنگری و اصلاح دارد، اگر چنین است، آن را انجام دهید. . اما از آن خارج شوید. انحراف از طرح جامع غیرقابل جبران است.

سخنگوی مقام معظم رهبری در استان کرمان گفت: شرکت مس می تواند بودجه منطقه ویژه خود را برای درآمدزایی پایدار افزایش دهد زیرا واگذاری زمین به نفع منطقه نیست. بنابراین درآمد ثابتی را برای منطقه ویژه تعیین کنید تا بتوانید طرح های منطقه را طبق برنامه و بر اساس وام اجرا کنید.

او اخلاص در کار را عامل کلیدی و رمز موفقیت می دانست و این امر را مایه خیر و برکت می دانست و می گفت با درایت تیمی کارها بهتر می شود.

روح الله بهرامشاهی مدیرکل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان نیز با اشاره به اهداف و راهبردهای منطقه، گفت: منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در بین مناطق ویژه کشور از میان مناطق ویژه کشور است و امیدواریم با تدبیرهای ارائه شده خوب باشد. تعریف کرده ایم. در منطقه کار خواهد شد.مناطق پیشرو کشور باشید.

وی ادامه داد: شرکت ملی صنعت مس ایران و صندوق بازنشستگی مس سرمایه گذاری های خوبی در منطقه انجام داده اند و پروژه هایی در بخش پایین دستی صنعت مس در حال انجام است و چرخه تولید این صنعت را در برنامه خود قرار داده ایم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: با دغدغه و بدون نگاه سیاسی به منطقه آمدیم و امیدواریم بخشی از مشکل اشتغال شهرستان را حل کنیم.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.