لزوم تسریع در تدوین قانون “درباره حمل و استفاده از سلاح محیط بانان”.

[ad_1]

نماینده مجلس یازدهم مردم کاتولیک علی آباد با اشاره به حمله شکارچیان میانکاله به محیط بانان گفت: کمیسیون مشترک 300 میلیارد وام برای نگهبانان اضطراری تصویب کرده و باید در تدوین و انتشار اسناد تسریع شود. قانون حمل و استفاده از سلاح.

رحمت الله نوروزی در گفت وگو با ایسنا، درباره گروه حمله مسلحانه و شکار در میانکاله گفت: پاسداران ما بیش از 300 تا 400 جانباز دارند و تاکنون 140 شهید داشته اند. خوشبختانه امسال در کمیسیون تلفیق مجلس 300 میلیارد منطقه برای آنها در نظر گرفتیم. توجه و حمایت ویژه از این قشر در اولویت فعالیت های مجلس است.

یکی از اعضای کمیسیون کشاورزی یازدهمین جلسه در مورد استفاده از سلاح های زیست محیطی گفت: مدتی پیش شاهد کشته شدن یک افسر در طبقه پلیس در استان فارس توسط خرابکاران بودیم. این در تمام استان ها و در زندگی همه نیروهای امنیتی اتفاق می افتد. قانون حمل و استفاده از سلاح توسط نیروی انتظامی و حفاظت از محیط زیست باید در اولویت مجلس باشد.

یکی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس، حمله مسلحانه شکارچیان غیرمجاز را مهد فرهنگ و تمدن ایران دانست. وقتی شکار طبق قانون ممنوع است، همه باید به آن احترام بگذارند. برای مملکت ما خوب نیست که عده ای با اسلحه راه بروند و هر کاری می خواهند بکنند. ما باید از نظر اخلاق، انسانیت و حاکمیت قانون به دنیا سرمشق باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.