شرایط برگزاری مراسم اعتکاف در مازندران

[ad_1]

ایسنا/ موزندارون معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از برگزاری مراسم اعتکاف در شهرهای نارنجی و زرد خبر داد و خاطرنشان کرد: 20 درصد از ظرفیت مساجد و اماکن برای برگزاری مراسم استفاده شود.

روح‌الله سلگی در جلسه ستاد مبارزه با کرونا استان با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و اجرایی باید اقدامات لازم را برای تشویق کارکنان خود به مصرف نوبت سوم برای تکمیل واکسیناسیون انجام دهند، گفت: همه فروشگاه‌های بزرگ خدماتی ماسک داشته باشند. می توان استفاده کرد در غیر این صورت کیت باید مهر و موم شود.

مالیات بر لزوم توقف آموزش حضوری در مدارس و دانشگاه ها تاکید کرد: بر اساس مراقبت های سندرمی باید بنا به شرایط، کلاس های درس و سپس مدارس (منطقه، شهر و شهرستان) تعطیل شود.

به گفته وی، به دلیل عدم واکسیناسیون دانش آموزان مقطع ابتدایی، تنها این گروه از دانش آموزان بیشتر در معرض خطر بیماری، بیماری و خطر هستند. توسعه پیک ششم در مدارس و دانشگاه های سلیمان.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: جلسات غیرضروری باید پشت درهای بسته برگزار شود و جلسات با حداکثر 30 نفر و با رعایت پروتکل های بهداشتی به مدت 90 دقیقه برگزار شود.

مالیاتی همچنین درباره برگزاری مراسم اعتکاف تصریح کرد: مراسم اعتکاف معنوی فقط در شهرهای نارنجی و زرد با رعایت ضوابط بهداشتی تعیین شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شود و از ظرفیت 20 درصد مساجد و اماکن استفاده شود. برای برگزاری مراسم

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.