یامین پور: بی شک تلاش برای ترویج ازدواج از مصادیق جهاد تبیینی است


معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مدتی است هر گونه اقدام برای ترویج ازدواج مورد تمسخر و تخریب رسانه های معاند قرار گرفته است، گفت: این یک نمونه است. جهاد».

به گزارش ایسنا، وحید یامین پور وی در صفحه توئیتر خود نوشت: هر گونه تلاش برای ترویج ازدواج و تحکیم خانواده در ایران مدتی است که توسط مطبوعات متخاصم مورد تمسخر و تخریب قرار گرفته است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره «جهاد» افزود: رهبر معظم انقلاب اخیرا فرمودند هر حرکتی جهاد نیست. جهاد یعنی تلاش برای ایستادگی در برابر دشمن. تلاش برای ترویج ازدواج بدون شک مصداق جهاد تبیینی است.

یامین پور: بی شک تلاش برای ترویج ازدواج از مصادیق جهاد تبیینی است

به گزارش ایسنا، یامین پور پیش از این «بیانیه گام دوم» را صادر کرده بود. نیازها و راهکارها گفت: متأسفانه ما زبان ارتباط با جوانان را در کشور بلد نیستیم و جهاد تبیینی باید مبتنی بر گفت وگو باشد نه ارتباط. : من فکر می کنم علاوه بر بحث زندگی، افزایش سن ازدواج به دلیل تغییر درک دختران جوان ما، نگاه خیالی آنها به آینده است. این بینش هویت و آینده توسط هنری مانند فیلم، رمان و ادبیات شکل گرفته است. جهاد تفسیری نباید به حوزه سیاسی محدود شود. ما باید در آثار هنری خود نیز به این موضوع توجه کنیم.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.