واکسن ترسناک وحشتناک تر از تاج است

[ad_1]

ایسنا/ قم دلایل زیادی برای عدم تمایل مردم به تزریق واکسن کرونا وجود دارد که بسیاری از آنها حملات برخی از حامیان طب سنتی و گسترش اعتراضات در رسانه ها است. اما در بین عامه مردم، کسانی که واکسینه نشده اند و کسانی که تشویق می شوند واکسینه نشوند، مومن برخورد می کنند و مانند اپیدمی تاج، ساکنان سند و حوزه علمیه را مقصر می دانند.

بیانات هفته گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تزریق واکسن و اهمیت آن در کاهش مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان، دلیلی خسته کننده شده است برای کسانی که در همه مقوله ها قرار می گیرند و می نویسند، گمانه زنی می کنند و سوال می کنند. آنها در برابر انتشار شبه از همه طرف واکسینه می شوند.

در برخی شهرها، نرخ پایین واکسیناسیون و ترس از واکسیناسیون، نگرانی‌هایی را در میان ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و عموم مردم در مورد از سرگیری استفاده از تاج‌های سرپوش ایجاد کرده است. زیرا نه تنها برای کسانی که واکسینه نشده اند مشکل ایجاد می کند، بلکه زندگی دیگران را نیز مختل می کند. زیرا با احیای کرونا و افزایش تعداد قربانیان، زندگی و تجارت بسیاری از افراد جامعه بسته خواهد شد.

دلایل زیادی وجود دارد که مردم مایل به دریافت واکسن کرونا نیستند، بسیاری از آنها به دلیل حملات برخی از طرفداران مشتاق و انتشار رسانه های مختلف است که مردم را از عوارض جانبی واکسن های خارجی می ترساند و از تزریق آن جلوگیری می کند. و یافتن واکسن های محلی بی اثر. اما در میان عموم مردم و طرفداران واکسن، کسانی که واکسینه نشده‌اند و کسانی که مردم را به دوری از واکسن تشویق می‌کنند، مانند مومنان عمل می‌کنند و مانند داستان اپیدمی تاج، سند و سایر افراد را مقصر آن می‌دانند. حوزه علمیه; جلسه مخالفان واکسن در سراسر دنیا برگزار شد و متعلق به گروه خاصی نبود و دولت تقلید اولین نفری بود که این واکسن را معرفی کرد و پیشنهاد واکسیناسیون مردم و پیروی از نظر افراد معتمد را داد. متخصصان این حوزه؛ اما واکسن فوبیا به این ترتیب دو هدف را با یک گلوله هدف قرار داد.

رهبران دلایل ناشناخته ای از جمله عوارض جانبی ناشناخته واکسن کرونا، ناکارآمدی واکسن ها، عفونت مجدد افراد واکسینه شده با تاج، افزایش تعداد مرگ و میرهای واکسینه شده در مقایسه با پیک های قبلی و نبود اطلاعات دقیق را گزارش کردند. ‘قلیگی. آمار مرگ و میر ناشی از واکسن عدم واکسیناسیون بخشی از کادر پزشکی، جنگ بیولوژیکی واکسن کرونا توسط استکبار جهانی و… مردم را از واکسیناسیون باز می دارد.

البته عدم تمایل مردم به واکسن زدن تنها به دلیل زحمات زیاد مخالفان واکسن نیست، بلکه ضعف دستگاه های ذیربط در این زمینه نیز مانند بسیاری از زمینه های دیگر است.

مسئولان به راحتی می توانند به دلایل متعددی که مخالفان واکسن بیان می کنند پاسخ دهند و مسئولان می توانند بسیاری از شایعات را در مورد سلامت و عوارض واکسینه شده، دلایل علمی نگرانی مردم از این بیماری و آمار دقیق از بین ببرند. آنها توانایی واکسیناسیون، کاهش عوارض را دارند.

همچنین انجام مصاحبه های رسمی و علمی با مخالفان واکسن در متقاعد ساختن آنها یا افشای دلایل واکسیناسیون بسیار مؤثر است و باعث جلب اعتماد عمومی، گسترش واکسن در بین مردم می شود. اما رسانه ملی هنوز مناظره علمی بین موافقان و مخالفان این واکسن را تدارک دیده که برای همیشه به این موضوع بپردازد.

این دود بیکاری نه تنها چشم پزشکان، بلکه اقتصاد، ورزش و حتی فرهنگ و هنر را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

فراموش نکنیم که در پنجمین پیک کرونا روزهای سیاه را پشت سر می گذاریم و هر روز برای بیش از 500 نفر از هموطنانمان عزاداری می کنیم و چاره ای جز پیروی از سخنان نداریم تا آن روزهای سیاه تکرار نشود. از کارشناسان این حوزه

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.