اولین آزمایشگاه همکار دامپزشکی در استان یزد راه اندازی شد

[ad_1]

ایسنا/ یزد مدیرکل دامپزشکی استان یزد گفت: اولین آزمایشگاه همکار این اداره کل به منظور افزایش سرعت خدمات رسانی به شهروندان و حمایت از بخش خصوصی راه اندازی شده است.

علی فتح نیا در بیانیه ای گفت: ایجاد آزمایشگاه های همکار نقش مهمی در تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تاثیر زیادی در کنترل کیفیت مواد غذایی خواهد داشت، گفت: بررسی کیفیت میکروبی مواد اولیه دامی یکی از خدمات ارائه شده توسط این آزمایشگاه است.

فاتح نیا افزود: مهمترین هدف از ایجاد این بستر سازگار، ارائه خدمات به کاربران، ساکنین و ساکنین منطقه با دقت بالا و در کمترین زمان ممکن است که با توجه به وجود متخصصان متخصص و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی امکان پذیر است. “

مدیرکل اداره کل دامپزشکی منطقه ادامه داد: خدمات پزشکی از اهمیت ویژه ای برای جمعیت برخوردار است و در دسترس بودن و فعالیت بخش خصوصی دامپزشکی می تواند نقش مهمی در فعالیت های دامپزشکی و پیشگیری و کاهش بیماری ها داشته باشد. و همچنین ایجاد شغل.» بگذارید او فراهم کند.

ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد با آرزوی موفقیت برای این مجموعه گفت: نقش موثر این مرکز در تشخیص سریع و صرفه جویی در زمان می تواند تاثیر مثبتی در پیشگیری از شیوع و شیوع بیماری های مختلف داشته باشد. بیماری ها. ” و سلامت و تندرستی جامعه.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.