اولویت های ستاد سازمان جوانان بر اساس اهداف مرحله دوم انقلاب مشخص شود.

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه اولویت های سازمان جوانان باید با اهداف ابلاغی گام دوم انقلاب مشخص شود، خاطرنشان کرد: نیازهای فکری و فرهنگی جوانان را متناسب با نیاز آنها به طور مرتب شناسایی کنید. نیازهای معنوی را باید جدی گرفت.»

عابدین خرم در جلسه ستاد جوانان استان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانات خود در خصوص گام دوم انقلاب بر موضوع جوانان تاکید کردند، گفتند: این بیان مهم ترین موضوع مرتبط با جوانان است. آشنایی با شرایط قبل و بعد از انقلاب و مقدمات آن نیز از دغدغه های اصلی آنها در 40 سال دوم انقلاب است.

وی با تاکید بر لزوم تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی برای جوانان گفت: در این صورت جوانان ما مایه قوت و پیشرفت خواهند بود و نمی توانند مانع توسعه شوند. جوانان.”

استاندار آذربایجان شرقی نیز با تاکید بر شناسایی جوانان گفت: حمایت از جوانان در عرصه های مختلف باید مورد توجه همه دستگاه ها قرار گیرد.

با اشاره به اینکه آینده بشریت در سنین پایین مشخص می شود، گفت: فعالیت های جهادی در دانشگاه ها نقش بسیار مهمی در تعیین جوانان دارد.

خرم با تاکید بر اینکه فضای فعالیت سازمان های مردم نهاد در منطقه باید بازتر باشد، گفت: بروکراسی اداری نباید مانع فعالیت سازمان های مردم نهاد شود.

– مهمترین مشکل جوانان امروز اشتغال و ازدواج است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی منطقه آذربایجان شرقی، در این نشست مسئولان کمیته های تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان این منطقه گزارشی از فعالیت های خود ارائه کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.