افتتاح باشگاه سوارکاری و راهرو سوارکاری در مسجد سلیمان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان باشگاه سوارکاری و پیست اسب سواری در مسجد سلیمان افتتاح شد.

باشگاه سوارکاری و باشگاه سوارکاری نیروی زمینی ارتش که مرکز آموزشی، آموزشی و سوارکاری است، همزمان با دهه مبارک فجر در مسجد جامع شهر سلیمان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسن احسان نژاد فرمانده کارخانجات تانک شهید فرخنیای مسجدسلیمان در مراسم افتتاحیه باشگاه سوارکاری استان در این شهرستان اظهار کرد: ورزش سوارکاری و چوگان اصالتاً ایرانی است و بارها توسط مقام معظم رهبری احیا شده است. شرح داده شده.

وی افزود: امروز این ورزش نه تنها یک مسابقه سالم و مفید، بلکه یک سرگرمی و سرگرمی معنادار محسوب می شود، ورزش سوارکاری در دستور کار ارتش قرار گرفته است. تأسیس پنج فدراسیون المپیک مدرن با تمرکز بر ارتش (شمشیربازی، ورزش سوارکاری، شنا، تیراندازی و دو و میدانی).

همچنین وحید یوسف نژاد مدیرعامل باشگاه سوارکاری استان نزاجا در آستانه این مراسم گفت: مرکز و شهرداری شهید زرهرون نزاجا، فرمانده محترم شرکت بزرگراه و نفت مسجدسلیمان، عملیات تسطیح و بازسازی زمین را انجام داده ایم. ساخت ساختمان ها و اصطبل ها در دستور کار قرار گرفت و طی گزارشی مکتوب از فرمانده منطقه نزاجا کمک خواستیم.

وی ادامه داد: باشگاه سوارکاری نزاجا علاوه بر آموزش مقدماتی و پیشرفته سوارکاری دارای یک سالن سوارکاری به طول 1300 متر است که شامل تفرجگاه خانوادگی، زمین چوگان و زمین اسب سواری است و می توان از آن به عنوان پانسیون استفاده کرد. برای ورزش سوارکاری خانه ها.همچنین اشاره شد.

مدیرعامل باشگاه سوارکاری منطقه در خاتمه افزود: انشاالله به زودی شاهد مسابقاتی با همکاری فدراسیون سوارکاری، تربیت بدنی نزاجا و باشگاه سوارکاری ذوالجناح نزاجا (تهران) خواهیم بود. این ورزش در شهرستان مسجد سلیمان و استان خوزستان است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.