آماده اعزام دانشجو به سوریه هستیم

[ad_1]

رئیس اداره امور عمره و عتبات عالیات با بیان اینکه تابع سیاست سازمان حج و زیارت و برنامه اعزام طلاب و دانشگاهیان به عمره حج و زیارت هستیم، تاکید کرد: طلاب برنامه ریزی می کنند.

حجت‌الاسلام مرتضی مطهری پور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: وی در توضیح این مطلب گفت: در بحث اعزام دانشگاهیان به عمره امسال مشمول سیاست سیستمی و روابط دیپلماتیک خواهیم بود و در صورت فراهم شدن شرایط و قرار دادن برنامه اعزام عمره توسط سازمان حج و زیارت، ما تمام تلاش خود را می کنیم. و وارد نیروی کار می شویم و سفرهای پرشور و معنوی را دنبال می کنیم که فضای بسیار زیبایی را در محیط دانشگاه ایجاد می کند.

رئیس اداره عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قصد نداریم هرازگاهی دانشگاهیان را سر سفره عمره بفرستیم. از صحبت های ما با مسئولان سازمان حج و زیارت مشخص می شود که هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

وی افزود: آخرین محموله ما از طریق دانشگاه ها در سال 94 بوده و از آن زمان تاکنون هیچ محموله ای نداشته ایم و سفرهای عمره کشور از جمله برای دانشگاهیان به طور کامل متوقف شده است. به محض اینکه فرصت برای بازدیدکنندگان مشتاق ایرانی فراهم شود، حتما این برنامه را برای دانشجویان برنامه ریزی خواهیم کرد.

مطهری پور یادآور شد: در حال برنامه ریزی برای اعزام دانشجو به سوریه هستیم و مقدمات آن فراهم شده است. در صورت مهیا بودن شرایط برای استفاده از تاج به زودی ثبت نام آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.