مسائل مهم و متفاوت در ورزش کودکان!

[ad_1]

علاوه بر جلوگیری از کم تحرکی و افزایش فعالیت بدنی در ورزش کودکان، بسیاری از مسائل باید از نظر روانی نیز مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، تحرک انسان از بدو تولد آغاز می شود و کودکان به طور طبیعی به تحرک و فعالیت علاقه مند هستند و همه می دانیم که ورزش برای رشد ذهنی، اجتماعی و جسمی کودکان بسیار ارزشمند است.

بر اساس این مقاله که توسط اکرم بهمنی تهیه و توسط فدراسیون پزشکی ورزشی به ایسنا ارائه شده است: متاسفانه سبک زندگی امروزی شامل انجام بازی های رایانه ای، استفاده از تبلت، استفاده مداوم از وسایل نقلیه، خانه، فعالیت های کودکان، محدودیت هایی برای نشستن و مکان های بازی برای فعالیت دارد. و کاهش تحرک در کودکان.

با توجه به اینکه فعالیت و تحرک دوران کودکی ممکن است شکل حرکت آنها را در آینده تعیین کند، بیماری های مرتبط با چاقی ممکن است یکی از آنها باشد به دلیل این نگرانی و عدم تحرک برای سلامت و رشد کودکان.

در بعد روانی ورزش کودکان، آنچه معلمان باید در نظر داشته باشند، انتقال ارزش ها توسط آنهاست. ارزش هایی مانند انصاف را معلم می تواند با رعایت قوانین و رعایت زمان لازم برای همه اعضا به کودکان منتقل کند.

استقبال از شادی کودکان، همراهی مربی با رفتارهایی مانند همدلی، ارزش هایی مانند شادی، همراهی و همدلی را به کودکان منتقل می کند.

آشتی بین اعضا و پذیرش توانایی سایر اعضای تیم، احترام به همه اعضای مربی، احترام به دیدگاه یکدیگر و ایجاد احترام در بین اعضای تیم، توافق و پذیرش، حل تعارض و به معنای ارزش‌هایی مانند احترام است. فرزندان.

اهمیت رفتار خوب با تیم مقابل، پذیرش شکست، لذت بردن از بازی بدون توجه به نتیجه، اهمیت حفظ تجهیزات بازی، ارزش مسئولیت، ارزش سلامتی، تمرکز بر گرم کردن، سرد کردن، ورزش کردن ارزش هایی برای سلامتی دارد و ارزش هایی مانند شجاعت، مسئولیت پذیری و ارزش سلامتی را در کودکان القا می کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.