تارتار: تصمیم گرفتیم برای استقلال بجنگیمسرمربی “ذوب آهن” می گوید فردا رقیب تیمش “استگل” امسال شرایط خوبی دارد اما مصمم است مقابل این تیم خوب بازی کند.

به گزارش ایسنا، مهدی تاتار سرمربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی بعدازظهر شنبه مقابل استقلال در لیگ برتر گفت: بازی در انتظار است. بازی های لیگ امسال نزدیک است و تیم ها حتی می توانند مقابل مدعیان پیروز شوند. تیم ما بعد از تعطیلات به خوبی آماده بود. تصمیم گرفتیم حریف را به دردسر بیاندازیم. استقلال امسال شرایط خوبی دارد و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

او درباره شرایط نقل و انتقالات تیم گفت: ما سعی کردیم بازیکنان را حفظ کنیم، آنها می خواستند در تیم بمانند. ما لیستی از اولویت ها را به باشگاه دادیم. گاهی اوقات نمی توان بازیکنی را که دوست دارید به تیم جذب کرد. از ذوب آهن برای جذب بازیکن تشکر می کنم و فکر می کنم توانستیم نقاط ضعف موجود را برطرف کنیم. سعی کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که به ذهن ما نزدیک بودند.

تارتار در مورد فشارهایی که باشگاه فولاد روی او وارد می کند، گفت: من این را قبول ندارم. باشگاه «کامل» با ما همکاری داشت. باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب بازیکنان انجام داد. نسبت به فصل گذشته شرایط بهتری داریم و فکر می کنم در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، دو تیم استقلال و ذوب آهن فردا (یکشنبه) از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.

ادامه دارد…Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.