آخرین وضعیت سفرهای مردم در هفته گذشته

[ad_1]

سفرهای مردم هفته گذشته نسبت به هفته قبل تغییر محسوسی نداشت و همه مسئولان و کارشناسان بهداشت بر رعایت دقیق مقررات بهداشتی برای خروج کشور از تاج سرخ تاکید کردند. وضعیت در اسرع وقت

به گزارش ایسنا، در هفته های اخیر شاهد افزایش تعداد شهرهای قرمز کرونر و ارتفاعات جولان در کشور ناشی از ویروس آمیکرون بودیم، اما سفرهای هفته گذشته مردم نسبت به هفته قبل تغییر محسوسی نداشت. اعداد افزایش یافته و در برخی از آمارهای سفر کاهش جزئی داشته است.

آخرین وضعیت سفرهای مردم در هفته گذشته

بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی مرکز مدیریت راه های کشور، در روزهای 24 تا 22 بهمن ماه با توجه به وضعیت تردد خودروهای مختلف به طور میانگین روزانه یک میلیون و 651 هزار و 837 دستگاه خودرو اعلام شده است. نسبت به هفته گذشته 3 درصد کاهش و نسبت به هفته مشابه سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است.

آخرین وضعیت سفرهای مردم در هفته گذشته

در این مدت بیش از هشت میلیون و 932 هزار دستگاه خودرو در حرکت بودند که نسبت به هفته گذشته افزایش اندکی داشته است.

البته در هرمزگان با 36 درصد، کهکیلویه و بویراحمد با 29 درصد، مازندران با 24 درصد و فورس با 24 درصد، حمل و نقل و سفر ورودی و خروجی بیشترین افزایش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته اند. .

همین آمار حاکی از کاهش منفی 29 درصدی در زنجان نسبت به سال قبل، منفی 20 درصدی در آذربایجان شرقی و منفی 13 درصدی در سیستان و بلوچستان است که بیشترین کاهش از سال 1399 تاکنون است.

آخرین وضعیت سفرهای مردم در هفته گذشته

هفته گذشته روند متفاوتی نسبت به هفته قبل داشت. به این دلیل که تردد در استان های چهارمحال و بختیار، اصفهان و ایلام در روزهای 24 تا 22 بهمن ماه با افزایش 6 درصدی، پنج درصدی و چهار درصدی بیشترین رشد سفر در سراسر استان ها یا همان استان میانی را داشته است. البرز، بوشهر و اردبیل ۸ درصد، منفی ۷ درصد و منفی ۷ درصد کاهش داشته اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.