روند قانونی اصلاح همسان سازی مستمری بگیران فولاد در حال انجام است

[ad_1]

سرپرست معاونت فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد آخرین اقدامات اصلاحی یکسان سازی دستمزد بازنشستگان فولاد را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، محمدمهدی باباخانی گفت: بنا به درخواست مشکلات پیش آمده، به مدیریت جدید صندوق بازنشستگی فولاد دستور داده شد که ساخت و ساز انجام شده در سال 99 و انطباق آن با قوانین مربوطه انجام شود. با مشارکت و مشارکت نمایندگان انجمن ها بررسی می شود. لذا رفع این مشکلات در دستور کار معاونت فنی و عملیات بیمه و سایر ارکان صندوق قرار گرفته است.

وی افزود: به منظور تکرار نشدن اشتباهات گذشته در اصلاحات در حال انجام، معاون فنی و عملیات بیمه ای بر اساس اظهارات مدیرکل صندوق از تمامی مجموعه های ذیربط اعم از باشگاه ها و مردم دعوت کرد. کارشناس، ملاقات با کارشناسان. صندوقی را برای برگزاری جلسات انتخاب کنید. این جلسات در سه جلسه برگزار شد و با نتایج خوبی، روند قانونی اصلاح همسان سازی در حال انجام است.

باباخانی گفت: با توجه به نتایج جلسات فوق الذکر که مورد موافقت نمایندگان مستمری بگیران نیز قرار گرفت، اصلاح همسان سازی مطابق با اسناد فوق انجام می شود و عمدتاً شامل بازنشستگانی می شود که بیشترین کار را در طول دوره خود داشته اند. استخدام. استخدام. “

رئیس اداره فنی و عملیات بیمه ای صندوق بازنشستگی فولاد گفت: البته باید توجه داشت که تعدیل انطباق مستلزم تامین منابع مالی و هماهنگی با نهادهای بالادستی در جلسات آتی خواهد بود. به گفته مدیرکل، صندوق متعهد به تغییر انطباق با قانون است، اما به دلیل محدودیت های مالی صندوق، امکان پرداخت بلافاصله پس از تعدیل و اتخاذ تصمیمات جدید وجود ندارد. در یک زمان معقول در آینده انجام خواهد شد.

وی افزود: بر سر درخواست کشور برای افزایش 15 درصدی سقف بازنشستگی همسان سازی اختلاف نظر وجود دارد و منتظر پاسخ نهادهای مربوطه هستیم.

یادآور می شود، در سال گذشته برنامه به سازمان برنامه و بودجه اجازه داده شد تا تعداد بازنشستگان برخی دستگاه های اجرایی را 15/1 افزایش دهد و گنجاندن صندوق در این دایره مورد تردید قرار گرفت.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.