آستانه بیت المقدس از ایجاد خانه های سیار در بیمارستان های خراسان شمالی حمایت می کند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی به لزوم راه اندازی خانه های سیار برای بیماران و مسافران نیازمند بستری در بیمارستان های منطقه اشاره کرد و گفت: می توانیم بخشی از این خلأ را با کمک استون قدس رضوی برطرف کنیم. ”

دکتر سید جواد پورنگی در دیدار با نماینده استون قدس رضوی در خراسان شمالی با بیان اینکه سالانه میلیون ها مسافر و زائر هنگام عبور از جاده های منطقه ای بر اثر حوادث رانندگی مجروح می شوند، گفت: خدمات پزشکی به عنوان همراه خانواده خود به کمک نیاز دارند.

وی با اشاره به اینکه تمرکز آستون اورشلیم بر این بخش می تواند یکی از دغدغه های بیمارستانی ما را برطرف کند، افزود: ما مراجعین زیادی از شهرهای دیگر به مرکز منطقه داریم که گاهی اوقات منابع مالی برای اسکان و تکمیل آنها را ندارند. روند درمان و ساخت این ساراهای همراه برای کمک به این افراد است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استون قدس رضوی در خصوص خدمات گسترده مادی و معنوی ارائه شده در تمامی مناطق کشور از جمله خراسان شمالی اظهار داشت: این رویدادها بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

محمد اکبرزدا سخنگوی دفتر استون قدس رضوی در خراسان شمالی نیز از آمادگی خود برای راه اندازی بخش بیماران در استان خبر داد و افزود: تلاش خواهیم کرد با کمک این اداره و خیران به این مهم رسیدگی کنیم. “

وی با اشاره به خدمات استون قدس رضوی در خراسان شمالی گفت: خرید تجهیزات لازم برای بیمارستان ها، ارائه بسته های مختلف خدماتی در حاشیه شهرها و … و همچنین خدمات فرهنگی از اهداف ما است.

وی گفت: آمادگی همکاری و همکاری در حوزه بهداشت و درمان را داریم و تمام تلاش خود را برای پیشبرد برنامه ها در این حوزه به کار می گیریم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.