تحقق خواسته 10 ساله مردم مهریز در دهه فجر 1400.

[ad_1]

ایسنا/ یزد سرپرست استانداری مهریز با بیان اینکه مطالبه 10 ساله مهریز در ده روز صبح سال جاری محقق می شود، از احداث درمانگاه بهزیستی در این شهرستان خبر داد.

محمد دهگان بنادکی در نشست خبری اعلام برنامه های جشن چهل و سومین بهار انقلاب در مهریز با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات یکی از اولویت های برنامه ریزی برای توسعه همه جانبه مهریز است، گفت: صبح امروز دهمین سالگرد آن است. ۴۴ پروژه توسعه صنعت، بهداشت، گردشگری و کشاورزی در مهریز افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی با اعلام اینکه پروژه های در دستور کار با وام 215 میلیارد ریالی اجرا می شود، افزود: آبکشی و در اختیار شهروندان قرار می دهد.

سرپرست فرمانداری مهریز تحقق مطالبه 10 ساله اهالی شهرستان را از مهمترین برنامه های در دستور کار جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مهریز عنوان کرد.

دهقان بنادکی تحویل 44 مسکن از طرح ملی مسکن مهریز را از دیگر برنامه های مهم جشن دهه فجر انقلاب اسلامی در مهریز عنوان کرد و گفت: مابقی خانه ها همگی ظرف یک ماه پس از اتمام ساخت تحویل داده می شود. خطوط ساخت و ساز
مهریز در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه در حال حاضر 50 پروژه نیمه تمام وجود دارد، خاطرنشان کرد: تمرکز بر اشتغال زنان یکی از رویکردهای اجرایی در بحث توزیع عادلانه خدمات در دستور کار است.

سرپرست منطقه مهریز حمایت از خیرین را یکی از مهمترین محورهای توسعه همه جانبه شهرستان دانست و گفت: در نظر داریم با حمایت خیرین بحث گردشگری سلامت را در مهریز آغاز کنیم و البته برنامه ریزی کنیم. بنابراین. توسعه این شهر

دهقان در پایان یکی از الزامات دستگاه های اجرایی را در دستور کار فرهنگ و رسانه دانست و خاطرنشان کرد: از همه فرصت ها برای توسعه مهریز و ارائه خدمات به موقع و شایسته به شهروندان استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.