اراضی باغی مرغوب را به چرخه تولید محصولات کشاورزی لرستان برگردانید

[ad_1]

ایسنا/ لرستان فرمانده یگان حفاظت از اراضی لرستان گفت: 30 متر مربع از اراضی سلسله با تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی باغی مرغوب منطقه معتدل کاکرزا آزادسازی شده است.

سرهنگ همایون بخشی امروز 20 بهمن ماه در راستای حفظ کیفیت بالای اراضی باغی و اعمال بند 2 ماده 10 قانون حفاظت از کاربری اراضی، ساختمانی در اراضی باغی مرغوب در کاکارضا وضعیت ساخت و ساز را بیان کرد. خودسرانه از طریق ساخت و ساز تعیین شد. نقشه شهر سلسله و شروع به تخلف. ، این تغییر کاربری به دستور قوه قضائیه واژگون شد و قلعه تخریب شد.

وی با اشاره به اینکه ساخت و ساز غیرمجاز عمدتاً به صورت ساختمانی و انباری بوده است، گفت: تخریب با مشارکت سران جهاد کشاورزی، بخشداری و نیروی انتظامی انجام و 30 نفر آزاد شدند. متر مربع فضای باغ با کیفیت.

فرمانده لشکر حفاظت از اراضی لرستان تاکید کرد: جهاد کشاورزی با هرگونه ساخت و ساز و استفاده غیرمجاز از اراضی کشاورزی و باغات و ذی نفعان قاطعانه مبارزه خواهد کرد.

بخشی با هشدار به آسیب دیدگان املاک و اراضی کشاورزی و باغات از مردم خواست قبل از خرید و احداث اراضی کشاورزی و باغات با اداره جهاد کشاورزی شهرستان سلسله (اداره امور اراضی) تماس گرفته و وضعیت کاربری اراضی را استعلام کنند.

وی تاکید کرد: در صورت تغییر کاربری بدون مجوز، کاربران شهری باید آن را به سامانه گزارش همگانی 131 گزارش دهند و یا با مراجعه به آدرس https://cms.laoi.ir تغییر کاربری را ثبت و پیگیری کنند. /.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.