در غرب استان تهران / در غرب تهران وضعیت خوب شاخص های ایمنی از مواد مخدر پاکسازی شد.

[ad_1]

استاندار تهران گفت: خوشبختانه وضعیت امنیتی غرب استان تهران خوب است.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری با اشاره به اینکه این جلسه توسط فرماندهی ویژه غرب در پایان جلسه کمیسیون پیشگیری و مبارزه با سرقت غرب استان تهران و شورای ترافیک برگزار شد، گفت: با غرب تهران. جمعیت بیش از 4 میلیون نفر است. استانی است و تنوع قومیتی و جمعیتی مشکلات امنیتی و انتظامی مختلفی را به دنبال داشته است که خوشبختانه شاخص های امنیتی در غرب استان تهران در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی ادامه داد: این جلسات به منظور ارتقای عملکرد ایمنی برگزار می شود و در بحث مبارزه با سرقت و انجام اقدامات پیشگیرانه و کنترلی روند پیشگیری رو به رشدی داریم.

استاندار تهران در خصوص 10 تصمیم مهم اتخاذ شده در این جلسه، افزود: وظایف دستگاه ها مشخص است و موضوع به طور جدی در حال پیگیری است و تشدید شده است و تجمع در قالب کمپ های مواد مخدر در غرب تهران تشدید شده است. استان و در اسرع وقت تصویر معتادان در غرب تهران پاک شد.

منصوری گفت: نظارت تصویری باید فعال و به روز شود، باید سیستم ها را تقویت کنیم و اقدامات کنترلی انجام دهیم. نقاط حادثه دیده در اسرع وقت شناسایی و برطرف می شود. به منظور ارتقای امنیت، این بخشی از اقدامات هماهنگی بین دستگاه و برخی وام ها است که هر دو در سطح بالایی انجام می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.