کرونا جان دو زنجانی دیگر را گرفتایسنا/ زنجون متاسفانه در 24 ساعت گذشته 2 بیمار مبتلا به کووید-19 جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، طی 24 ساعت گذشته 705 مورد سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شده است. همچنین بر اساس آزمایش‌های آزمایشگاهی، از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا، کرونا در 142 هزار و 367 بیمار سرپایی مثبت در منطقه شناسایی شده است.

متأسفانه مجموع جان باختگان این بیماری در استان از ابتدای شیوع کرونا به یک هزار و 837 نفر رسید و متأسفانه در 24 ساعت گذشته دو بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در زنجان جان خود را از دست دادند.

در حال حاضر 179 نفر در بیمارستان های منطقه ای زنجان بستری شده اند که در 24 ساعت گذشته 9 نفر در بیمارستان های منطقه زنجان بستری شده اند.

لازم به ذکر است از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه ۱۱ هزار و ۶۳۰ مورد مثبت به ثبت رسیده است و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، مجموع مبتلایان مثبت به عروق کرونر به ۱۵۵ هزار و ۸۹۹ نفر رسیده است.

بر اساس آمارها، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در مجموع 37 هزار و 165 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند و آزمایش‌های آزمایشگاهی نیز 135032 مورد بستری را مثبت نشان داده است.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.