باید وضعیت ورزشی قهرمانی کرمانشاه را به او برگردانیمایسنا/ کرمونشوه استاندار کرمانشاه با اشاره به سابقه خوب کرمانشاه در عرصه ورزش قهرمانی گفت: باید جایگاه کرمانشاه را در بحث ورزش قهرمانی به او برگردانیم.

بهمن امیری مقدم امشب (15 بهمن) در مراسم افتتاحیه سالن چند منظوره حامی سلامت بهنام فقیهی در محله اوگاجون کرمانشاه با حضور معاون وزیر ورزش. مسؤولان ورزش و جوانان با تاکید بر اهمیت ورزش در جامعه گفتند: با توجه به تأثیر ورزش بر سلامت جسم و روان و نقش آن در پیشگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی، باید به این مهم توجه ویژه داشته باشیم.

وی ادامه داد: هم بر روی قهرمانی و هم به بعد کلی ورزش در منطقه تمرکز خواهیم کرد تا جامعه و جوانان را سالم و سرحال نگه داریم.

استاندار کرمانشاه با بیان نقش ورزش های همگانی در ارتقای سلامت جامعه گفت: بررسی ها نشان می دهد امروزه برخی از بیماری ها ناشی از کم تحرکی است، مشکلاتی وجود دارد و تخت های بیمارستانی پر است.

وی گفت: اگر چنین سالن های ورزشی برای مردم بسازیم یا مکان های دیگری برای ورزش آنها ایجاد کنیم، قطعا سلامتی را برای مردم به ارمغان می آوریم.

امیری مقدم گفت: باید فضایی برای جوانان ما فراهم شود تا به ورزش روی بیاورند، بنابراین توسعه سالن های ورزشی همچنان در دستور کار است.

وی با توسعه سالن های ورزشی خاطرنشان کرد: جوانان به جای انجام کارهایی که موجب آسیب های اجتماعی می شود به سمت سلامت جسمی و روحی حرکت می کنند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه منطقه هم به بحث عمومی و هم به قهرمانی در عرصه ورزش می پردازد، تاکید کرد: باید تلاش کنیم جایگاه خود را در منطقه که مهد قهرمانی است بازگردانیم.

انتهای پیام/Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.