باشگاه از حضور دو بازیکن لیورپول در فینال جام ملت‌های آفریقا خوشحال است

[ad_1]

یورگن کلوپ گفت از حضور دو بازیکن لیورپول در فینال جام ملت‌های آفریقا خوشحال است.

به گزارش ایسنا، صلاح، مهاجم مصری و مانه، مهاجم سنگالی، ساعاتی پس از میزبانی لیورپول از کاردیف در چهارمین دوره جام حذفی، در فینال روز یکشنبه در کامرون به مصاف هم خواهند رفت. صلاح و مانه کمک زیادی به کشورشان برای رسیدن به فینال کردند. مانه سه گل زد و دو پاس گل داد و صلاح دو گل و یک پاس گل داد.

یورگن کلوپ گفت: من بازی های زیادی را تماشا کردم و مشخص شد که نبی کیتا رهبر مطلق تیم ملی گینه است، شرایط سادیو در تیم ملی سنگال و البته صلاح با مصر.

زمانی که سرمربی مصر به دلیل دریافت کارت قرمز اخراج شد، دیدیم که صلاح قبل از ضربات پنالتی با تمام تیم صحبت می کند. البته تمام تجربیاتی که این پسرها در چنین مواقعی به دست آورده اند به ما کمک می کند. در کوتاه مدت مطمئن نیستم، اما قطعا در دراز مدت کمک خواهد کرد. بدیهی است که رسیدن به آن سطح در مسابقات سخت است. آنها فوق ستاره بودند، بنابراین فشار روی شانه های آنها بسیار زیاد بود. من از واکنش آنها به این موضوع بسیار افتخار می کنم. الان دو نفر از آنها در فینال هستند و ما حتما فینال را تماشا خواهیم کرد.

صلاح که از سوی باشگاه به عنوان بهترین بازیکن جهان در این فصل شناخته شد، در آخرین مسابقه توپ طلا که لیونل مسی برای هفتمین بار برنده آن شد، هفتم شد، اما روزی باید این جایزه را ببرد. اعتراف کرد که امیدوار است. .

ستاره های دیگری مانند ویرجیل فن دایک، آلیسون، کاپیتان جردن هندرسون، ترنت الکساندر آرنولد، اندی رابرتسون و فابینیو همگی قراردادهای جدیدی امضا کرده اند، اما صلاح گفته است که می خواهد بماند، اما همچنان با شرایط جدید، توافقی حاصل نشده است. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.