گروه های جهاد باید در کار خود جهاد کنند، تبیین کنند و روایت کنند

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: باید در برابر بدبینی و ناامیدی دشمنان در کشور ایستادگی کنیم و با ارائه حقایق، اقدامات و خدمات امیدآفرینی کنیم. نظام را به مردم ارائه می کند.»

سردار علی قاسمی امروز شنبه 18 بهمن در مجمع جهادگران خراسان جنوبی که در پنجمین روز صبح و در سومین دوره انتخابات این مجمع در بیرجند برگزار شد، گفت: به اقشار آسیب پذیر جامعه و دسترسی. تا عرصه را در عرصه جهاد قوی تر و جدی تر جلوه دهند و در مسائل فرهنگی تبیین و روایت کنند و با اشتیاق این مسائل را دنبال کنند.

به گزارش ایسنا، وی گفت: امروز انقلاب اسلامی ما معجزه قرن است و در شرایطی که دو بلوک شرق و غرب بر جهان مسلط هستند، نیروی معنوی نرمی در این دوران به‌عنوان انقلاب اسلامی ظهور کرد و امروز ۴۳ سال می‌شود. قدیمی. سپس در طول سالیان متمادی راه معنویت و اقتدار خود را ادامه داد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: غذا و ظالمان دنیا به این راحتی اجازه تشکیل حکومت الهی و اسلامی را نمی دهند و با گذشت تاریخ در زمانه پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم). اسلام علیه السلام و امام علی علیه السلام دشمنان زمان اسلام آشکار است.

وی افزود: امروز به برکت خون شهدا، مجاهدت مستمر برای پیشبرد انقلاب اسلامی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن به موفقیت های بزرگی دست یافته ایم.

سردار حسینی رمز انقلاب اسلامی را جهاد، ایثار و ایثار به مجاهدان و شهدا برشمرد و گفت: مقام معظم رهبری در شش ماه اخیر در دیدارهای مختلف با مسئولان و نخبگان جامعه بر جهاد تاکید کرده اند. که اهمیت این موضوعات را نشان می دهد.»

وی افزود: ما هنوز نتوانسته ایم انقلاب و نظام اسلامی را به درستی برای مردم خود و سایر کشورها تبیین کنیم و در این امر دخیل هستیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: متأسفانه امروز جنایتکاران و رشوه خوارانی که پایتخت این کشور را غارت کردند هر روز برای ما از مرز عبور می کنند.

وی افزود: امروز پهلوی ها هر روز در فضای مجازی ایجاد شده مزخرف می گویند و ما نتوانسته ایم دستاوردهای انقلاب را برای جوانان خود تبیین کنیم، بنابراین در این زمینه دچار تردید و بلاتکلیفی هستیم. دشمن همیشه در شک و تردید است.

سردار قاسمی در شرایط کنونی جهاد بر لزوم تبیین و اولویت دادن به روایتگری در کار خود تاکید کرد که بخشی از آن فرهنگی، بخشی روشنگری و بخشی خدمت است.

وی افزود: در حوزه جهاد فکری در گذشته تهاجمات فرهنگی و شبیخون فرهنگی داشته ایم و امروز در سایه رسانه های متخاصم ضعف ها و مشکلاتی داریم و باید آن ها را رفع کنیم و به صورت مجازی شکل دهی و تبیین، فکری و فکری کنیم. فرهنگی در این زمینه فعالیت کنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: کسانی که انقلاب اسلامی را پذیرفته و دوست دارند و دلشان به انقلاب و اسلام و خون شهدا است باید به کار فرهنگی بپردازند. این جهاد ”

وی گفت: اخیراً دشمنان در صدد تضعیف غیرت دینی در جامعه هستند و آثار فرهنگی ارزشمندی در کشور داریم که به درستی معرفی نمی کنیم و از سوی دیگر سازمان ملل و دشمنان ما مشتی حامی هستند. از افرادی که رفته اند.”

سردور قاسمی افزود: لیبرال های غربی سعی در تغییر ذائقه مردم دارند و ما به غرب که غرب شده است وابسته می شویم.

وی گفت: در حال حاضر دشمن با جدیت تلاش می کند محور مقاومت را خاموش کند چرا که موضوع در دنیا بزرگ شده است و جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت بهترین کارآمدی و تجهیزات دفاعی را دارند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: و باید روی آن کار کنید.”
وی افزود: دشمنان با شکست‌های مختلف تمام نیروهای مطبوعاتی خود را به سمت انقلاب اسلامی معطوف کردند و انقلاب اسلامی موفق و مؤثر نبود.

به گفته سردور قاسمی، تضاد و دوقطبی از دیگر اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد و البته این موضوع از قبل وجود داشت، اما اکنون تشدید شده و دشمنان به دنبال اختلاف بین مسئولان، احزاب و مذاهب مختلف در کشور هستند. سود و پیروزی دشمنان ایجاد درگیری است و باید مراقب بود که در این زمینه کمتر آسیب نبینیم.

وی با اشاره به اینکه طی چند سال گذشته اقدامات موثری در راستای محرومیت زدایی در اثر بسیج سازندگی انجام شده است، گفت: امروز در جامعه ما سواد نسبت به دوران قبل از پیروزی انقلاب افزایش چشمگیری داشته است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در خصوص آمار جهشی افزایش تعداد دانشگاه ها و دانشجویان طی چهل سال گذشته گفت: انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته است. مقایسه آمار. قبل و بعد از انقلاب امید می آفریند.

درست است که در برخی بخش‌ها برنامه‌ریزی درستی نداریم، اما فرصت‌های زیادی مانند کشاورزی، معدنی و پتروشیمی داریم که می‌تواند زمینه ساز توسعه کشور باشد.

سردار قاسمی گفت: به دلیل مشکلات مختلف بسیاری از کشاورزان و دهقانان ما به شهرها نقل مکان کرده اند که این امر تولید ما را با مشکل مواجه کرده است.

وی وظایف اصلی بسیج را بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری دانست. جوانان ایرانی اسلامی.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت: شما جهادگران با پرورش نهال امید به آینده در خود و دیگران ترس و ناامیدی را از خود و دیگران دور کنید، این اولین و ریشه ای ترین جهاد شماست.

حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی افزود: جهادگران باید دائما بیانات گام دوم انقلاب و بیانات مقام معظم رهبری را مطالعه و تبیین کنند زیرا این بیانات انگیزه، تفکر، جهت گیری و رشد و توسعه ما را افزایش می دهد.

وی گفت: با امید و نگاه خوشبینانه به آینده، قفل همه قفل ها باز می شود و مشکلات حل می شود. دشمنان می خواهند در حوزه اقتصادی به جامعه ما ضربه بزنند و به مردم ما ضربه بزنند و مقام معظم رهبری فرمودند صحنه جنگ اقتصادی مانند جنگ نظامی است بنابراین شما بارها کلمه جنگ نامتقارن را از زبان مقام معظم رهبری شنیده اید. در عرصه اقتصادی هم همینطور است.

وی افزود: دشمنان قدرت دارند و ما هم قدرت دفاع از آن را داریم و باید تاکید کرد که این فرصت های معنوی امید روشن ما در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است. ”

حجت‌الاسلام با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نوفرستی جنگ اراده‌ها است، خاطرنشان کرد: هر جریانی که بر اعتقادات حاکم باشد، قطعاً موفق و پیروز خواهد بود، درس بزرگی که امام بزرگوار به ما آموخت.

وی افزود: این حرکت با رهبری مقام معظم رهبری ادامه دارد و امروز رهبری انقلاب با روحیه امید آفرینی و با تکیه بر فرصت های معنوی کشتی انقلاب را به خوبی هدایت می کنند.

قائم مقام ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جهاد تفسیری یکی از وظایف امروز ماست، گفت:

وی افزود: امروز دنیا به جوانان ایرانی، پایداری ایران و ابتکارات ایران ارج می نهد، قدر خود را بدانید و پیش بروید و با توکل بر خدا حماسه بیافرینید.
سومین دوره انتخابات مجمع مرکزی جهادگران استان خراسان جنوبی امروز برگزار شد و پس از این مرحله تمامی شوراهای جهادی منطقه ای کشور مجمع عالی ملی جهادگران را تشکیل خواهند داد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.