همکاری نزدیک وزارت بهداشت با برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر ایجاد شده است

[ad_1]

همکاری نزدیک وزارت بهداشت با برگزارکنندگان جشنواره تئاتر فجر ایجاد شده است

تیم های بهداشتی وضعیت عمومی میهمانان و شرکت کنندگان در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر را در محل اقامت و جشنواره آزمایش و رصد خواهند کرد.

به گزارش سرویس مطبوعاتی جشنواره، با حمایت بهرم عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور مدیران چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛ تیم های بهداشتی واکسیناسیون هنرمندان و مهمانان خارجی و منطقه ای جشنواره را در هتل خود آزمایش و نظارت خواهند کرد.
از سوی دیگر مدیران جشنواره با محمد هاشمی مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عماد ملازدا مشاور روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور راه اندازی گروه های آزمایش و کنترل واکسیناسیون دیدار و گفتگو کردند. هنرمندان در تئاتر شهر قرار می گیرند و در آزمون کامپیوتر رایگان شرکت می کنند.
با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا جدید، همکاری نزدیکی بین مدیران وزارت بهداشت و مدیران و کارکنان جشنواره ایجاد شده است و تیم های پزشکی در حال ارائه خدمات رایگان به مهمانان و شرکت کنندگان جشنواره هستند. شارژ
برای به حداقل رساندن احتمال ابتلای تماشاگران به این بیماری، سالن ها حداقل 30 درصد از تماشاگران جشنواره را خواهند پذیرفت.
چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری حسین مظفر آستانه 14 تا 15 بهمن ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.