انتقاد دادستان از تملک زمین توسط جهاد کشاورزی/ کوتاهی مدیران در روستای زیارت

[ad_1]

ایسنا/ گولیستون دادستان منطقه گلستان با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای زیارت گفت: جهادکشاورزی با بی توجهی به حفاظت از اراضی کشاورزی سازمان امور اراضی را خلع سلاح کرد.

محمود سپانلو امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در گلستان با بیان اینکه در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در روستای زیارت بسیار محدود هستیم، گفت: جلسه ای برگزار شد. کارگروهی چند جانبه نیز در این زمینه تشکیل شده است.

شورای شهرسازی و معماری با اعلام اینکه دادستان را به عنوان ناظر در نظر گرفته است، افزود: «کلیه ادارات و ارگان های ذیربط باید در صورت مشاهده هرگونه تخلف فوراً به دادستان منطقه اطلاع دهند».

به گفته دادستان منطقه گلستان، به دلیل عدم ساخت و ساز خودسرانه، با مدیر سابق امور اراضی و یکی از کارمندان سابق اداره تماس گرفتیم و گفتیم: «این افراد اکنون به دستور آزاد هستند و آزاد هستند. متهم به انفعال

سپانلو از ساخت بیش از 5000 پرونده غیرمجاز در روستای زیارت خبر داد و گفت: قصور نهاد مسئول در این حادثه کاملاً مشهود است زیرا کمتر از هزار مورد به مراجع قضایی معرفی شده است که آن هم به مرور زمان. مدت طولانی که جلسه را در تمرین سخت می کرد.

وی با انتقاد از جهاد کشاورزی به دلیل محرومیت سازمان از اراضی و محدودیت آن حتی در حوزه نیروی انسانی، حفاظت از اراضی جالی را نیز شامل شود. در این پرونده متأسفانه تاکنون نادیده گرفته شده است و اولیای او باید پاسخگو باشند.

دادستان مرکز استان با تاکید بر لزوم توجه به اختیارات سازمان امور اراضی گفت: امروز به رئیس سازمان جهاد کشاورزی تذکر قاطع و نامه ای به وزیر جهاد خواهیم داد چرا که گاه کوتاهی هایی صورت گرفته است. ساخته شده است. منجر به درگیری شد.

سپانلو در خصوص تخریب و انسداد چاه های غیرمجاز در استان نیز با انتقاد از برخی کاستی های سال های گذشته، افزود: در حال حاضر 400 انسداد در سال های گذشته وجود دارد و مابقی را خودمان وارد کرده ایم و به شدت پایبند هستیم. به این قوانین.” و با دادن زمان برای تعیین تکلیف، زمان را تعیین می کنیم.

وی در پاسخ به درخواست اصحاب رسانه برای حمایت و کمک به قوه قضائیه در غلبه بر جرایم، گفت: رسانه ها را یکی از ارکان توسعه مبارزه با جرم می دانیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.