نگاه متکبرانه برخی مدیران از جمله موریانه ریشه های انقلاب را می خورد.

[ad_1]

ایسنا/ تهران استاندار تهران با اشاره به حقوق های نجومی و زندگی برخی از حاکمان آنها در محیط های نامتعارف، گفت: این اقدامات بخشی از خوی استکبار است، فراموشی یک موضوع ساده زیستی که یکی از درس های مهم امام است.

به گزارش ایسنا، محسن منصوری شامگاه جمعه 15 بهمن ماه در مصلی نماز جمعه خیرآباد یکی از دلایل تضعیف ریشه های انقلاب را جدایی مسئولان از مردم دانست و خاطرنشان کرد: این یک برخورد استکباری است. او برخی مدیران را مانند موریانه می خورد و ما باید عوامل تضعیف انقلاب را شناسایی و آنها را از بین ببریم.

استاندار تهران در خصوص حقوق نجومی و زندگی برخی از حاکمان آنها در چنین فضای نامتعارفی گفت: موضوعی است که باید به برخی یادآوری شود؛ زیرا مردم شرایط سخت و تحریم را تجربه کرده اند، مشکلات اقتصادی بیش از 10 سال، اما طاقت ندارند، می خواهند دولت مثل آنها باشد.

وی گفت: حل نشدن مشکلات مردم یکی از مواردی است که اعتماد مردم به انقلاب را تضعیف می کند چرا که هر بار که مردم را مورد خطاب قرار می دهیم مردم دستگیر می شوند و به صحنه می آیند. در خیرآباد پرونده ای که دولت باید با آن برخورد می کرد با کمک این افراد حل شد، یعنی استفاده از توان مردم برای اقناع.

منصوری بیان کرد: مردم می توانند در زمینه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کمک کنند و به توانمندی مردم تکیه کنند که این یکی از ویژگی های مکتب حاج قاسم است که این روزها بسیار مطرح است و در این راستا رهبر حاجی قاسم معتقد است. اصول انقلاب». این درس مدیریت برای مسئول است و نباید در نگاه های سیاسی و جناحی دخالت کرد و اختیارات را کنار زد. اگر رهبر لغزش کند، از مدیریت ناتوان است. این افراد در عوض به مومنان، حاکمان و بندگان نیاز دارند.

استاندار تهران گفت: تاثیر تحریم ها کم شده و دشمن هر کاری از دستش بر می آید انجام داده و تجارت نفت به شدت بالا رفته است، یعنی دیوار تحریم ها شکسته است اما آنچه برای ما ضرر دارد خارجی نیست. تحریم ها. تحریم‌های داخلی.» یعنی مدیر کارگر نیست و توانایی مدیریت آن را ندارد و فرآیندهای تولید سازنده تحریم داخلی است که فلج می‌شود و ما در دادگاه و دولت جرم داریم. اگر تحریم های داخلی را برداریم، می توانیم تحریم های خارجی را هم برداریم.

وی با تاکید بر اینکه هر چه امام و مقام معظم رهبری فرمودند آرمانی در راستای حق بود، گفت: اگر گاهی کم و زیاد کنیم، ضعف در آن مکتب و اندیشه نیست، در عبد و عبد است. خودمان را طوری تنظیم کنیم که از انقلاب عقب نمانیم.» انقلاب را محدود نکنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.