خرید هواکش صنعتی زیلابگ مدل FTP 6D-710B|فروشگاه مبنافن نمایندگی فن زیلابگ در کرج

 

خرید هواکش صنعتی زیلابگ مدل FTP 6D-710B|فروشگاه مبنافن نمایندگی زیلابگ در کرج

فن کندانسور در سردخانه ها از نوع پروانه ای است زیرا در این محیط حجم زیادی از هوا باید جابه جا شود. هواکش صنعتی سردخانه ای زیلابگ دو قسمت اصلی شامل موتور و پروانه است . کندانسور هوایی حرارت سیال مبرد را به محیط منتقل می کند و دو نوع جریان طبیعی و جریان اجباری اتفاق می افتد. فروشگاه اینترنتی مبنافن قیمت فن زیلابگ آلمان با بیش از یک دهه تجربه حرفه ای در حوزه فروش و مشاوره تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش به عنوان نمایندگی رسمی برند های دمنده ، زیلابگ و انرژی در خدمت شما عزیزان است. برند زیلابگ معتبرترین برند اروپایی موجود در بازار ایران می باشد که فن های کندانسوری با کیفیت بسیار بالایی تولید می کنند. C on​te nt has been c reat ed by G᠎SA C​on​tent Generator DEMO!

فن زیلابگ لاله زار

این شرکت با در اختیار داشتن قیمت فن زیلابگ آلمان علم روز دنیا و تجهیزات بسیار مدرن محصولاتی با کیفیت و طول عمر بسیار بالا تولید می کنند. از ویژگی های فن آکسیال زیلابگ می توان به کارآمدی انرژی بسیار بالا ، هزینه کم تجهیزات و نگهداری ، کنترل آسان ، وزن کم ، طول عمر بالا و انعطاف پذیری و استحکام آن اشاره نمود. 1- به برد اصلی یخچال دسترسی پیدا کنید و میکروسوئیچ روی آن را یک مرتبه فشار دهید. کدهای خطا Er IF اگر بر روی صفحه نمایش یخچال ال جی نمایش داده شده به معنای ارور فن یخساز ال جی می باشد و ارور فن کندانسور یخچال ال جی با Er CF نمایش داده میشود.

فن زیلابگ قیمت

ساعت یخچال فن کندانسور را از برق جدا کنید تا گاز داخل آن ساکن شود. در کندانسور تعداد یک تا 10 فن به کار می رود که قطر مناسب آن ها بین 35 تا 50 سانتی متر می باشد. این مدل هواکش صنعتی زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید و وزن آن 2 کیلوگرم است که نسبت به قیمت فن زیلابگ آلمان مصرف صنعتی بودن و توانی که دارد، بسیار سبک است. همچنین فن های سردخانه را بر اساس شکل پروانه، قطر پروانه، تعداد پره و دور موتور در مدل های متنوعی تولید می کنند. جنس پره فنهای زیر فلزی است.

فن زیلابگ کندانسور

در کندانسور جریان ثقلی مایع تقطیر شده به طرف پایین است و مبرد نیز در این نوع قیمت فن زیلابگ آلمان کندانسورها از بالا وارد شده و از قسمت پایین خارج می گردد. طرفداران اغلب تمایل به کسب اشیاء مادی مرتبط با حوزه مورد علاقه دارند (ورود Medic).فن زیلابگ 50 سانت برخی از طرفداران تمایل به تعامل اجتماعی با طرفداران دیگر دارند (ورود به Phinsider). میزان افزایش مصرف سوخت نیز در این حالت به طور متوسط دو لیتر در هر صد کیلومتر بیشتر می شود .فن کندانسور در انواع کولرهای گازی مثل کولرگازی تک یونیته و دو یونیتی که یک یونیت در محیط داخلی و یک یونیت در محیط بیرون قرار دارد، فن وجود دارد که همین فن باعث به جریان در آمدن هوا شده و دمای محیط را کنترل میکند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.