صادقی: امیدوارم تیمی که لایق‌تر است برنده باشد/ در خط دفاع با کمبود مواجه هستیممربی مس رفسنجان گفت: امیدوارم داور در بازی فردا روز خوبی داشته باشد و هر تیمی که بهتر بازی کرد و لایق بود، برنده بازی باشد.

به گزارش ایسنا، ابراهیم صادقی، مربی رفسنجانی‌ها سه‌شنبه شب در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان و گل گهر سیرجان اظهار کرد: ابتدا باید به بازی قبلی اشاره کنم که با اشتباه داوری بازی را از دست دادیم و محمد ربیعی با یک اعتراض کوچک اخراج شد. امیدوارم داور در بازی فردا روز خوبی داشته باشد و هر تیمی که بهتر بازی کرد و لایق بود، برنده بازی باشد. گل گهر تیم خوبی است و کادرفنی باتجربه‌ای دارد. می‌دانیم که بازی سختی در سیرجان داریم و آماده هستیم.

او ادامه داد: فقط در خط دفاع با کمبود بازیکن مواجه هستیم چون شاهین توکلی را در شیراز از دست دادیم. فرشاد محمدی مهر را به دلیل چهار کارته بودن در اختیار نداریم. با این حال بازیکنان ما تمام تلاش‌شان این است که بازی را حفظ کنند و اول از همه باید بتوانیم روند رو به رشدی داشته باشیم و در کنارش نتیجه هم کسب کنیم. جا دارد از هواداران تشکر کنم که ما را حمایت می‌کنند و امیدوارم فردا بتوانیم روز خوبی داشته باشیم.

تقابل دو تیم گل گهر و مس رفسنجان فردا(چهارشنبه) در قالب هفته دوازدهم لیگ برتر ساعت ۱۵ در سیرجان برگزار خواهد شد.

انتهای پیامخبرهای مهم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.