شنبه 31 تير 1396

خدمات ترجمه

ترجمه مقاله

ترجمه مقالات علمی به سرعت و با کیفیت بالا ممکن است برای دانشجویانی که نیازمند ترجمه این مقالات می باشند امکانپذیر نباشد، با توجه به اینکه بسیاری از این مقالات توسط گروه "فوری ترجمه" از قبل ترجمه گردیده اند، امکان تهیه ترجمه فارسی مقالات علمی با سرعت بالا فراهم گردیده است.

ترجمه تخصصی

ترجمه متون علمی که مربوط به رشته خاص یا حوزه از علوم بوده و ترجمه آن نیازمند دانش فنی و تسط به رشته مورد نظر می باشد. گروه "فوری ترجمه" با کمک متخصصین هر رشته اقدام به ترجمه این نوع از متون می نماید.

ترجمه عمومی

ترجمه متون عمومی و غیر تخصصی به طوری که متن مورد نظر مربوط به رشته یا حوزه تخصصی خاصی نباشد مانند نامه های، کتاب های عمومی، و... این نوع ترجمه با توجه به اینکه نیازی به متخصص ندارد هزینه کمتری دارد.

ترجمه کتاب

چاپ کتاب به زبان انگلیسی از اقداماتی می باشد که در ارتقاء رتبه علمی اساتید و همچنین رزومه بسیار ارزشمندی برای برای دانشجویان به حساب می آید. در "فوری ترجمه" ترجمه کتاب های شما به زبان انگلیسی و همچنین چاپ این کتاب ها در تیراژ دلخواه برای شما فراهم می باشد.

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات علمی با سریع و با کیفیت، ترجمه انواع متن، کتاب، مقاله، کاتالوگ، و ... از کلیه زبان ها به زبان فارسی و همچنین ترجمه تخصصی به زبان انگلیسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

جهت دسترسی به اطلاعات علمی به روز، اخبار و مقالات علمی که به زبان انگلسی می باشد نیاز هست که ترجمه این متون به سرعت و کیفیت مناسب در اختیار ما قرار گیرد. گروه "فوری ترجمه" با کمک شبکه بزرگ مترجمین این امکان را فراهم نموده که ترجمه فارسی این متون به سرعت و کیفیت بالا در اختیار ما قرار گیرد.

ترجمه دانشگاهی

ترجمه دانشجویی با حداقل هزینه، انجام پروژهای ترجمه دانشگاهی سطوح مختلف توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان ممتاز هر رشته

ترجمه سازمانی

ترجمه مستندات فنی تخصصی و عمومی و انجام پروژه های ترجمه واحدهای تحقیق و توسعه کلیه سازمان های دولتی و خصوص.